ІV-ий МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС

21-23 вересня 2016 р.
проводиться ІV-ий МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС

Сталий розвиток: Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування
Environment protection. Energy saving. Sustainable environmental management
EPESSEM'2016

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі 4-го міжнародного конгресу «Сталий розвиток: Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», в рамках якого буде проводитись робота таких семінарів.

Детальніше...

I Міжнародна науково-практична конференція Водопостачання та водовідведення проектування, будова, експлуатація, моніторинг

4-6 листопада 2015 року

м. Львів, Національний університет «Львівська політехніка»

4 – 6 листопада 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться І міжнародна науково-технічна конференція присвячена актуальним питанням в сфері водопостачання та водовідведення, а також очищенню води, очищенню стічних вод і обробки осаду. Конференція також сприятиме розвитку співпраці між університетами, науково-дослідними інститутами та підприємствами промисловості, а також слугуватиме міжнародній інтеграції науки, освіти і економіки.

Робочі мови: українська, англійська, польська

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ

 • Представництво Польської академії наук у м. Києві, Україна.
 • Державний університет «Люблінська політехніка», м. Люблін, Польща.
 • Національний університет «Львівська політехніка» м. Львів, Україна.
 • Західний науковий центр НАН України та МОН України, м. Львів, Україна.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

 • Водопостачання та каналізаційні мережі.
 • Водопідготовка, очистка та переробка стічних вод і обробка осаду.
 • Економіка в сфері стічних вод.
 • Вплив елементів стічних вод на навколишнє середовище.

ПАТРОНАТ

Генеральний консул Польщі у Львові Ярослав Дрозд
Польська асоціація санітарних інженерів і техніків філія в Любліні
Міське підприємство водопостачання і каналізації в Любліні Sp. z o.o.
Львівська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"

МОЖЛИВОСТІ ПУБЛІКАЦІЇ

Галузевий журнал „Водопостачання та водовідведення”
Монографії Люблінської політехніки – планується польською і англійською мовами.
Монографії Львівської політехніки – планується українською мовою. Промисловий журнал „Водопостачання та водовідведення”.

Щоб взяти участь у конференції, необхідно до 16 жовтня 2015 року подати заявку, тези доповідей та скан квитанції про оплату на адресу oljaskoropad@bigmir.net

Контакти:

 • Інформація польською мовою
 • Магістр Д. Орачевська – секретаріат кафедри водопостачання і водовідведення факультету екологічної інженерії, Державний університет «Люблінська політехніка».
 • Тел: +48 81 5384413
 • e-mail: zwus@wis.pol.lublin.pl
 • e-mail: d.oraczewska@wis.pol.lublin.pl
 • Поштова адреса: факультет екологічної інженерії, Державний університет «Люблінська політехніка», к. 316, вул. Надбистрицька 40B, 20-618, м. Люблін, Польща.
 • -
 • Інформація українською мовою
 • Магістр О. Бобуш – секретаріат кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності, Національний університет «Львівська політехніка».
 • Тел./ Факс: +38 032 2583224, +38 067 793 6441
 • e-mail: oljaskoropad@bigmir.net
 • Поштова адреса: кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності, Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму імені В’ячеслава Чорновола, Національний університет «Львівська політехніка», вул. Генерала Чупринки 130, 79057, Львів, Україна.

Докладніше на сайті конференції -

ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми біології, екології та хімії»

Запоріжжя
13-15 травня 2015

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми біології, екології та хімії», яка відбудеться 13-15 травня 2015 року на території перлини Запорізького краю та України, колиски козацтва – о. Хортиця (біостанція ЗНУ).

ЗАЯВКА

Друга міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток – ХХІ століття: управління, технології, моделі (наукові читання імені Ігоря Недіна)»

Київ
28-29 квітня 2015

Шановні колеги!

Теплоенергетичний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» та ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» запрошують Вас прийняти участь у роботі Другої міжнародної науково-практичної конференції «Сталий розвиток – ХХІ століття: управління, технології, моделі (наукові читання імені Ігоря Недіна)», яка відбудеться 28-29 квітня 2015 року.

Мета конференції: об’єднати всіх зацікавлених науковців для обговорення і пошуку рішень актуальних проблем сталого розвитку в ХХІ столітті, встановлення контактів між вченими, обмін практичними результатами наукових досліджень.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИС

V Всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною участю

Вінниця
23–26 вересня 2015

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що з 23 по 26 вересня 2015 р. в місті Вінниці буде про-ведений “V Всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною участю”. Орга-нізатори запрошують учених, інженерів, спеціалістів-екологів державних управлінь та департаментів, студентів, аспірантів, експертів, бізнесменів взяти участь у з’їзді. Детальну інформацію можна отримати на наших web-сайтах:

ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ВИМОГИ ДО МАТЕРІАЛІВ

Сторінка 1 з 3