АДРЕСА ІНСТИТУТУ

Поштова адреса:
Національний університет "Львівська політехніка"
Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму
ім. В. Чорновола

Україна, м. Львів, 79057,
вул. Генерала Чупринки, 130

Телефон в приймальню директора:
+38 (032) 258-32-18

Телефон в деканат базової вищої освіти:
+38 (032) 258-32-16

Телефон в деканат повної вищої освіти:
+38 (032) 258-32-14

Електронна пошта:
iept.dept@lpnu.ua

  • розкрутка сайту
  • зовнішня реклама львів

Навчання в Інституті екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В. Чорновола відкриває перед студентами кордони та нові перспективи

Студенти Інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В. Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» в продовж семестру навчалися у Польщі завдяки програмі обміну студентами між Львівською політехнікою та Поморською Академією (у місті Слупську, на півночі Польщі, за 18 км від Балтійського моря).

Навчання в Поморській Академії та проживання в гуртожитку для українських студентів-політехніків за цією програмою — безкоштовне. Для того, щоб потрапити на навчання у Польщу за обміном, потрібно мати високий рейтинговий бал.

В польській академії акцент робиться на навчання в аудиторіях, тому домашнього завдання не задають. Половину дня — на парах, другу половину - вільні. Значна увага приділяється польовим дослідженням та безкоштовним екскурсіям в рамках практичних занять.

А у вільний від навчання час наші студенти автостопом об’їздили значну частину Польщі і знайшли собі роботу на декілька годин в день. Своїми незабутніми враженнями поділилися з кореспондентом «Високого Замку».

Джерело: