АДРЕСА ІНСТИТУТУ

Поштова адреса:
Національний університет "Львівська політехніка"
Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму
ім. В. Чорновола

Україна, м. Львів, 79057,
вул. Генерала Чупринки, 130

Телефон в приймальню директора:
+38 (032) 258-32-18

Телефон в деканат базової вищої освіти:
+38 (032) 258-32-16

Телефон в деканат повної вищої освіти:
+38 (032) 258-32-14

Електронна пошта:
iept.dept@lpnu.ua

  • розкрутка сайту
  • зовнішня реклама львів

Підсумки навчального року – перемоги студентів ІЕПТ

У 2015-2016 навчальному році студенти інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В.Чорновола взяли активну участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах.

Мандрик Соломія (студентка групи ЕО-41) нагороджена дипломом другого ступеня за 2-ге місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека», який проходив 6-8 квітня 2016 р. у м. Кременчук (Кременчуцький національний університет ім. М.Остроградського).

Гулюк Олександр(студент групи ЕО-41) нагороджений дипломом третього ступеня за третє місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» (25-28 квітня 2016 р., Харківський національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова, м. Харків).

Студентки Свирида Ірина і Потапчук Світлана (група ЕО-31) нагороджені грамотами за активну участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія» серед профільних ВНЗ (25-27 квітня 2016 р., Одеський державний екологічний університет, м. Одеса).

Фалач Ірина (студентка групи ЕКОм-11) стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека», нагороджена дипломом ІІІ ступеня за роботу «Моніторинг властивостей лісів та лісонасаджень на ДП «Львівське лісове господарство».

Вінярська Юлія (студентка групи ЕКОм-11) стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Техногенна безпека», нагороджена дипломом ІІ ступеня за наукову роботу «Аналіз впливу викидів ВТП «Фірма Старт» на стан атмосферного повітря Львівщини».

Левицька Яна (студентка групи ТУ-41) стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з туризмознавства (11-12 травня 2016 р., Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича, м. Чернівці). Вона нагороджена грамотою за ІІІ місце у номінації «Практичне конкурсне завдання». Студентка Бойко Анжеліка (група ТУ-33) отримала подяку за активну участь у цій же олімпіаді.

Вітаємо наших студентів і бажаємо їм успіхів та нових перемог!