АДРЕСА ІНСТИТУТУ

Поштова адреса:
Національний університет "Львівська політехніка"
Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму
ім. В. Чорновола

Україна, м. Львів, 79057,
вул. Генерала Чупринки, 130

Телефон в приймальню директора:
+38 (032) 258-32-18

Телефон в деканат базової вищої освіти:
+38 (032) 258-32-16

Телефон в деканат повної вищої освіти:
+38 (032) 258-32-14

Електронна пошта:
iept.dept@lpnu.ua

  • розкрутка сайту
  • зовнішня реклама львів

Практика студентів «Екскурсійна» 2016

Екскурсійна практика студентів напряму «Туризм» Національного університету «Львівська політехніка» є складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців. У результаті її проходження студенти набувають навиківрозробки екскурсії, складання маршруту екскурсії,техніки ведення екскурсій відповідно до тематики та змісту, аналізу екскурсії,дотримання системної взаємодії елементів і компонентів екскурсійного процесу, розуміння правил підготовки інноваційного екскурсійного продукту.

З 08 лютого до 20 лютого 2016 року в рамках виробничої екскурсійної практики студенти 3 курсу напряму підготовки «Туризм» під керівництвом викладачів кафедри туризму Надії Василівни Чорненької та Оксани Павлівни Макар знайомилися з екскурсійним потенціалом Львова та здійснили поїздку за маршрутом Львів–Галич–Івано-Франківськ–Коломия–Чернівці–Хотин-Камянець-Подільський–Кривче–Тернопіль–Львів.

Як майбутні фахівці в галузі туризму 3-курсники набули нового, важливого досвіду ведення екскурсійної діяльності завдяки спілкуванню з кращими гідами на усіх об’єктах за маршрутом.

Програма виробничої практики передбачала оглядові міські екскурсії по Львову, Івано-Франківську, Чернівцях, Тернополю, а також ознайомлення з особливостями тематичних екскурсій, а саме: природознавчі екскурсії по Галицькому національному природному парку та в печері Кришталева в с. Кривче на Тернопільщині, історико-архітектурні екскурсії у замково-фортифікаційних комплексах Хотина та Кам’янець-Подільського, історико-краєзнавча екскурсія по Національному заповіднику «Давній Галич», музейні екскурсії історичного, етнографічного, мистецтвознавчого, краєзнавчого спрямування (Музей скульптури Іоана Георга Пінзеля, Львівський музей історії релігії, Аптека-музей «Під чорним орлом», Львівський історичний музей,Меморіальний комплекс жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», Музей скла у Львові; Геологічний музей Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу; Музей Писанки та Національний музей народного мистецтва Гуцульщини і покуття в Коломиї; експозиції "Історія Магдебурзького права", "Грошовий обіг на Поділлі", "Суд у середньовічному Кам’янці" в Будинку колишнього польського магістрату у м. Кам’янець-Подільський тощо).

Студенти мали змогу випробувати себе в рамках запропонованого Львівським міським Центром туристичної інформації проекту «Самостійна екскурсія: перша спроба», завдяки якому отримали можливість презентувати свої екскурсійні розробки у Львівській міській раді.

Крім того, під час оглядових та спеціалізованих екскурсій студенти змогли об’єктивно оцінити природний та історико-культурний потенціал частини України, особливості його використання в екскурсійній діяльності.

Така організація виробничої практики сприяє значному підвищенню фахових компетенцій студентів, їх ефективнішій підготовці до майбутньої професійної діяльності.

Практика студентів «Екскурсійна» 2016 Практика студентів «Екскурсійна» 2016 Практика студентів «Екскурсійна» 2016 Практика студентів «Екскурсійна» 2016 Практика студентів «Екскурсійна» 2016 Практика студентів «Екскурсійна» 2016 Практика студентів «Екскурсійна» 2016 Практика студентів «Екскурсійна» 2016